Kontakta Oss

J-O Brink Sweden AB

Valinge Säm 2
432 97 Rolfstorp

Växel:: +46 (0)340 625454
Fax: +46 (0)340 625453
Email: info@keenansystem.se

InTouch-center

Telefon:: +46 (0)70 313 28 85
Email: intouch@keenansystem.se

Lennart Karlsson,
Rådgivare och Intouch-ansvarig Södra
Norrland, Österbotten,
Norge
Namn: Lennart Karlsson
Telefonnummer: 070 313 28 69
Epost: lennart@keenansystem.se

Erik Wiklund,
Rådgivare Uppland,
Västmanland, Dalarna,
Värmland, Åland,
Gotland
Namn: Erik Wiklund
Telefonnummer: 070 313 23 84
Epost: erik@keenansystem.se

Linnea Hjortbrandt,
Rådgivare Östergötland,
Småland, Sörmland,
Öland, Blekinge,
Västergötland
Namn: Linnea Hjortbrandt
Telefonnummer: 070 313 14 76
Epost: linnea@keenansystem.se

Martina Schmidt
Detlefsen, Rådgivare
Skåne, Halland,
Småland
Västergötland
Namn: Martina Schmidt Detlefsen
Telefonnummer: 070 313 26 38
Epost: tina@keenansystem.se

Anna Karlsson,
Administration
Namn: Anna Karlsson
Telefonnummer: 070 313 87 63
Epost: anna@keenansystem.se

Bo Aagaard, Säljchef
Namn: Bo Aagaard
Telefonnummer: 070 313 26 55
Epost: baagaard@keenansystem.com

Jan-Ove Brink , VD
Namn: Jan-Ove Brink
Telefonnummer: 070 313 28 88
Epost: jan-ove@keenansystem.se

Service & Reservdelar

Feed System i Lönsboda AB
Pl 2499 Hunshult
280 70 Lönsboda

Telefon:: 0479-209 29
E-post:: macke@keenansystem.se
Hemsida :: www.feedsystem.se


Begär en kostnadsfri gårdsbedömning

Få besök av en rådgivare från Keenan, som kan bedöma ditt foder, din utfodringslogistik och dina djur. Vi kan därefter visa hur vi kan hjälpa dig.

* Dessa fält är obligatoriska

Ange ditt förnamn
Ange ditt efternamn
Ange ett nummer vi kan nå dig på
Ange en email adress
Skicka meddelandet Loading...

Hur kan vi hjälpa dig?

Har du generella frågor om våra produkter eller tjänster, vänligen använd formuläret nedan så kontaktar vi dig.

* Dessa fält är obligatoriska

Ange ditt förnamn
Ange ditt efternamn
Ange ett nummer vi kan nå dig på
Ange en giltig email adress
Beskriv hur vi kan hjälpa di
Skicka meddelandet Loading...